Tanárikar

Kategória: Rólunk Módosítás: 2017. szeptember 19. kedd Megjelent: 2014. október 05. vasárnap

 

Dr. Büttnerné Bódi Ágnes

igazgató

 

Horváth Attila

általános igazgatóhelyettes, földrajz és történelem tantárgyat tanít

 

Hauptman Henrik

nevelési-oktatási igazgatóhelyettes, az "Útravaló" program koordinátora, angol nyelv tantárgyat tanít

 

Szakács Ibolya

szakmai igazgatóhelyettes, a 13. Gyakorló ápoló osztályfőnöke, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

 

Jakabné Molnár Ilona

gyakorlati oktatásvezető, kollégiumi nevelőtanár

 


Bácskay Annamária

francia nyelv és etika tantárgyat tanít

 

Balogh Zsuzsanna 

testnevelés és gyógytestnevelés tantárgyat tanít

 

Balla Gyula

kollégiumi nevelőtanár

 

Bartha János

10.C osztályfőnöke, matematika és biológia tantárgyat tanít

 

Bátryné Buváry Viola

kollégiumi nevelőtanár

 

Bogdánné Basa Eszter

14. Gyakorló ápoló osztályfőnöke, egészségügyi szakoktató

 

Bognár Ákos

Pedagógia ágazati tantárgyat tanít

 

Csányi Péter

Informatika tantárgyat tanít

 

Csertán Csabáné

15. Mentő ápoló osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Czimmerman Béláné

biológia tantárgyat tanít

 

Diczku Dénesné

magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Dr. Hajdúné Tóth Csilla

Hit és erkölcstan tantárgyat tanít

 

Dr. Horváth Andrea

11.B osztályfőnöke, angol nyelv tantárgyat tanít

 

Dr. Turcsányi Katalin Anna

15. Vállalkozási mérlegképes könyvelő osztályfőnöke, közgazdaság ágazat szakmai tantárgyat tanít

 

Deák Zoltán

rajz tantárgyat tanít

 

Faragóné Fekete Valéria

Pedagógia ágazati tantárgyat tanít

 

Gőbölösné Csik Gyöngyi

13. Pénzügyi-számviteli ügyintéző osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Heizler Erika

10.H osztályfőnöke, német nyelv és történelem tantárgyat tanít

 

Horváth Veronika

15. Ápoló osztályfőnöke, egészségügyi szakoktató

 

Horváthné Bali Mónika

közgazdaság ágazat szakmai tantárgyat tanít

 

Jakab Ilona

12.  Szociális gondozó és ápoló osztályfőnöke, angol nyelv tantárgyat tanít

 

Jakab László

hit és erkölcstan tantárgyat tanít

 

Jeszencsák Edvin Balázs

11.H osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

 

Johanidesz István

gépészeti tantárgyat tanít

 

Jüngling-Czotter Éva

testnevelés tantárgyat tanít

 

Kiss Attila

14. Pénzügyi-számviteli ügyintéző osztályfőnöke, matematika és technika tantárgyat tanít

 

Kovács István

14.TG-TI osztályfőnöke, gépészeti szakmai tantárgyakat tanít

 

Kovács Judit

10.B osztályfőnöke, gépészeti valamint német tantárgyat tanít

 

Kozma Marianna

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Kuzma István

szakmai informatika tantárgyat tanít

 

Krixné Gscheidt Helga

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Lempel Attila

kollégiumi nevelőtanár

 

Lőrincz János

matematika és fizika tantárgyat tanít

 

Lukács Miklós

gépészeti tantárgyat tanít

 

Lukács Sándorné

egészségügyi szakmai tantárgyakat tanít

 

Madarász Péter

12.B osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

 

Maronics Melinda

ének-zene tantárgyat tanít

 

Máté Ildikó Andrea

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Mesterné Subicz Erika

9.H osztályfőnöke, matematika, fizika és informatika tantárgyat tanít

 

Mészáros Róbert

szakmai informatika tantárgyat tanít

 

Molnár Gyula Miklósné

Pedagógia ágazati tantárgyat tanít

 

Dergez-Mohari Katalin

11.A osztályfőnöke, biológia és földrajz tantárgyat tanít

 

Molnár Bernadett

11.C osztályfőnöke, matematika tantárgyat tanít

 

Molnár Tibor

9.B osztályfőnöke, matematika és fizika tantárgyat tanít

 

Mayer Károlyné

néptáncot tanít

 

Menyhárt Tibor

gépészeti tantárgyat tanít

 

Németh Lajos

gépészeti tantárgyat tanít

 

Novográdeczné Kakrik Ildikó

magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Oláh Júlia

dráma tantárgyat tanít

 

Palicskáné Cseresnyés Katalin

9.A osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Papné Kigyósi Ildikó

12.H osztályfőnöke, DÖK segítő tanár, német nyelv és ének-zene tantárgyat tanít

 

Papp Péter

informatika tantárgyat tanít

 

Pekár Attila

katonai alapismeretek tantárgyat tanít

 

Plántek Anita

Szakmai informatika tantárgyat tanít

 

Polyák Réka

10.A osztályfőnöke, magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Rongáné Csányi Katalin

kollégiumi nevelőtanár

 

Ringenbach Beáta

történelem tantárgyat tanít

 

Siklerné Bárány Henriett

9.C osztályfőnöke, testnevelés tantárgyat tanít

 

Simonné Bolla Marianna

történelem és ének-zene tantárgyat tanít

 

Sipos Margit Erika

kollégiumi nevelőtanár

 

Szabó Irén

kémia és fizika tantárgyakat tanít

 

Szakács Lehel Sándor

13.TG I. és 13 TG II. osztályok osztályfőnöke, gépészeti tantárgyat tanít

 

Takács Erika

13. Gyógypedagógiai segítő munkatárs osztályfőnöke, gyógypedagógus

 

Takó Krisztina Orsolya

12.A osztályfőnöke, német nyelv tantárgyat tanít

 

Tápler Orsolya Zsófia

magyar nyelv és irodalom tantárgyat tanít

 

Tápler Zsolt László

angol nyelv tantárgyat tanít

 

Tóth Ágnes Katalin

7.H osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezető, matematika és földrajz tantárgyat tanít

 

Vojkovics Gábor

testnevelés és földrajz tantárgyat tanít

 

 Vukman János

gépészeti tantárgyat tanít

 

Vránicsné Bődi Ildikó

8.H osztályfőnöke, földrajz és testnevelés tantárgyat tanít

 

 

Találatok: 10010