Jelentkezési felület nyári közösségi szolgálathoz!

Jelentkezési lap letöltése


captcha



Tevékenység

Időpont

Helyszín

Bevont diákok (név, osztály)

Triatlon verseny

 2017.07.29. szombat

 

Nagyatád

 

Orsós József Dávid 9.A

Kuti Vanessza 9.A

Kovács Ádám 10.B

Lovász Mária 9.A

Fuisz Nóra 9.A

Borovics Bernadett 10.C

Kulcsár Amira Romina 9.H

Mátyás Letícia 9.A

Mátyás Tamás Dániel 11.A

Gabos Balázs 11.B

Káplár Nikolett 9.A

Hartman Dániel 10.B

Miháldinecz Fanni 9.A

Tulézi Eszter 9.A

Kovács Bálint 10.B

Petrus Réka 9.H

Rácz Zoé Fanni 9.A

Szőke András 11.B

Tamás Lia Dorina 9.B

Zsiga Viktória 9.B

Horváth Szimonetta Dorina 9.B

Trixler Erika Katalin 9.C

Marton Boldizsár 10.A

Colic Martin 9.B

Németh János 10.B

Vucskics Vivien 9.A

Finta Dóra 9.H

Fábián Antónia 9.C

Gyócsi Bianka 9.B

Kovács Patrik 10.C

Hováth Kitti 9.B

Gerdelics Lénérd 9.B

Papp Roland 10.B

Zachariás Zsuzsanna 9.H

Lutor Péter 9.A

Czeider Gina 9.H

Steiner Tamás 11.H

Fekete Viktor 11.H

Herr Anna 9.H

Arany Dániel 11.B

Borsi Barbara 9.C

Fabu Dóra 11.H

Vámosi Zsófia 9.A

Horvát Mónika 9.A

Varga Fruzsina 9.A

Filó Fanni Dzsenifer 9.A

Barics Bojána Petra 9.H

Bukovecz Réka 9.H

Szakonyi Anna 9.H

Füsi Dániel 9.B

Horváth Kitti 9.B

Szijártó Fanni 10.C

Farkas Vivien 9.A

Horvát Zsanett 9.C

Haracsi Barna 9.A

Segesd

 

 

Úszótábor, Gáspár Réka

 

  
 2017. július 3-7.
 (1. hét)
 Nagyatádi Városi Strand 

 max. 10 fő

Leszkó Erik Viktor 9.H

Tulézi Eszter 9.A

Friedrich Blanka 10.A

Kiss Kitti 9.C

Claessens Sharon 10.A

 2017. Július 10-13.
 (2. hét)

 max. 10 fő

Kiss Kitti 9.C

László Tünde Barbara 9.C

Claessens Sharon 10.A

Révész Natália Dzsenifer 9.C

Úszótábor, Papp László    2017. július 10-14.
 9:00-16:00
  Nagyatádi Városi Strand  

 max. 4 fő

Bota Kamilla 9.H

 2017. július 17-21.
 9:00-16:00
 max. 4 fő
 2017. július 24-28.
 9:00-16:00

 max. 4 fő

Dankovics Krisztina 10.A

Friedrich Blanka 10.A

 Állatmenhely

 

   Nagyatád

 Borovics Bernadett 10.C

Kulcsár Amira Romina 9.H

Trixler Erika Katalin 9.C

Borbás Melitta 9.C

Pallós Luca 9.B

Nock Gergő 9.B

Molnár Csenge Mária 9.H

Vajda Izabella 9.H

Lutor Péter 9.A

Dörmő Dávid 11.B

Lábod Önkormányzat

  Lábod

Kovács Ferenc István 9.C

Horvát Mónika 9.A

Katasztrófavédelem

   Barcs  Csorbics Martin 10.B

Tankönyvosztás

  Bárdos Lajos Általános Iskola

Horváth Dávid 9.H

Iharosi Péter 9.H

Novák Péter 9.H

 Zrínyi Miklós Művelődési Ház   Berzence Szijártó Fanni 10.C
Nagyatád óvoda   Nagyatád

Finta Dóra 9.H

Szabó Rebeka Dorka 9.H

Borovics Bernadett 10.C

 Múzeumi segítség

 

   Nagyatád

 Pápai Attila 10.B

Kiss Tíra 9.H

Molnár Csenge Mária 9.H

Vajda Izabella 9.H

 Vidéki óvodák

 

   

 Kuti Vanessza 9.A

 Farkas Vivien 9.A

Kollár Luca Anna 9.A

Zsován Dorina 9.A

Giber Boglárka 10.C

Pinterics Fanni Zsanett 10.C

Németh Anasztázia 10.C

Kovács Patrik 10.C

Tamás Lia Dorina 9.B

Szakács Kristóf 10.B

Bódis Noel 10.B

Horváth Patrícia 9.B

Mónus Milán 9.C

Ginter Dominik 9.H

Péntek Izabella 9.C

Káplár Laura Kinga 9.H

Zadravecz Brigitta 9.C

Kovács Aliz 9.C

Bogdàn Nikoletta 10.C

Horváth Kitti 10.A

Colic Martin 9.B

Pinterics Réka 9.C

Pfeifer Regina 10.C

Pénzár Bianka Dalma 9.B

Posztos Róbert 9.B

Tóth Barnabás 9.B

Gerdelics Lénérd 9.B

 Gibicsár Bonita 9.C

Molnár Csenge Mária 9.H

Fabu Linda 9.H

Fabu Dóra 11.H

Fenyvesi Zsófia 9.H

Vámosi Zsófia 9.A

Barcsi Egészségközpont

   Barcs  Fuisz Nóra 9.A

Somogyszobi Általános Iskola

  Somogyszob  Miháldinecz Fanni 9.A

 Karate tábor

 

2017. július 12-16.
8:00-13:00

 Nagyatád

8 fő

Leszkó Erik Viktor 9.H

 

2017. július 12-16.
14:00-19:00

8 fő



Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec