Jelentkezés iskolai közösségi szolgálatra!

-->További információk a közösségi szolgálatról.<--


captcha

 

 

Szervezet neve

Tevékenység

Létszám, időhatár
(ha van)

Szociális és jótékonysági terület – Balogh Zsuzsanna

Jótékonysági rendezvényeken való részvétel (Kulturális műsorok)

 

 

Szociális és Egészségügyi Szolgáltató Központ (Marcali)

   

Somogy Megyei Gondviselés Szociális Otthon

   

Segesd Község Önkormányzata

   

Rinyamenti Szociális Szolgáltató Központ

  • Beszélgetés, különböző csoportos foglalkozásoknál, szabadidős tevékenységekben részvétel

  • Felolvasás, orvoshoz kísérés

  • Könyvtárba kísérés, sétáltatás, templomba kísérés

  • Kézműves foglakozások

 

20 fő

Fuisz Rebeka

Fuisz Nóra 9.A

Németh János 10.B

 

Szabó Csaba 10.B
Csorbics Martin 10.B
Paksicza Róbert 10.B
Fuisz Dominik 10.B
Pápai Attila Márk 10.B

 

Barcsi Szociális Központ

 

Segesdi Szociális Otthon

 

Oktatási terület – Palicskáné Cseresnyés Katalin

Gáspár Réka NUSE

  • úszótáborokban segítés
  • rendezvények szervezése

 

Leszkó Erik Viktor 9.H
Harnos Lilla Mirella 9.H
Simon Boglárka 9.H
Tulézi Eszter 9.A
László Tünde Barbara 9.C
Kiss Kitti 9.C
Milánkovics Márk
Németh János 10.B

NKI

  • Játék gyerekekkel

  • Gyerekkíséret

  • Programok szervezése, lebonyolítása

  • Korrepetálás

  • Sportdélutánok lebonyolítása

  • DÖK rendezvényeken segíteni

  • Udvarrendezés

  • Számítógépes feladatok ellátása

 

20 fő

 Vass Eszter Izabella 9.C

Segesd-Tarany Általános Iskola

5 fő

Nagy Márk 9.B

Csurgói Városi Iskola

 Táborszki Ramón 9.B

Böhönyei Általános Iskola

 

Somogyudvarhelyi Általános Iskola

 

Marcali Szociális és Egészségügyi Szolg. Központ

 

Somogyszobi Általános Iskola

Vucskics Regina Vivien 9.A

Miháldinecz Fanni 9.A

Böhönye Festetics Pál Általános Iskola

 

Nagyatádi Kötélugró Klub

 

Coats Crafts Hungary Kft.

 

Nagyatádi Közoktatási Intézmény

 

KLIK 141007 Segesd-Tarany Általános Iskola IV. Béla Király Általános Iskolája

 

Kulturális és közösségi terület – Palicskáné Cseresnyés Katalin

Berzencei Zrínyi Miklós Művelődési Ház

   

Iskolai rendezvényeken való segítés

  • diákönkormányzat rendezvényei
  • iskolaszék rendezvényei

 

Füsi Dániel 9.B
Szőke András 11.B
Dergecz Kornél 12.B

NKI

  • Rendezvényeken segítés

  • Szervezési feladatok

 

20 fő

Nyerges Hagyományőrző Egyesület
(Merengő)

 

Nagyatádi Fonalgyár

 Bogdàn Tamàs

Somogyudvarhelyi Kuckó Alapítvány

 

Nagyatádi Városi Múzeum

 Pápai Attila Márk 10.B

NKSK Városi Múzeum

 

Gandhi Egyesület

 

Környezet- és természetvédelmi terület – Kiss Attila

Sziágyi Erdei Iskola

  • Festés, erdei utak karbantartása

  • tereprendezés

10 fő

 

Kaszói erdészet

  • Festés, erdei utak karbantartása

  • tereprendezés

10 fő

Mocz magánerdészet

  • Festés, erdei utak karbantartása

  • tereprendezés

10 fő


Török Lovastanya

  • Kinti munkák: fűnyírás, kertészkedés, söprés, karámok

  • Benti munkák: takarítás, mosogatás, ágynemű huzatolás

  • Lovak körüli munkák

  • Táborokban gyerekfelügyelet, játékszervezés

  • Versenyeken és egyéb rendezvényeken hostess munka, írnokoskodás

 

Triatlon Nagyatád

  • Verseny előkészítése

  • Frissítő állomásokon való segítés

  • tereprendezés

korlátlan létszám, 12 óra számolható el maximum

 

Colic Martin 9.B
Nagy Levente 10.H
Mátyás Letícia 9.A
Mátyás Dániel 11.A
Táborszki Ramón 9.B
Káplár Nikolett 9.A
Arany Dániel 10.B
Kováca Bálint 10.B
Horváth Dominik 10.B
Kovács Ádám 10.B
Papp Roland 10.B
Umführer László 10.B
Hartman Dániel 10.B

Nagyatádi Kórház

Udvartakarítás, parkrendezés, kerítésfestés, lomtalanítás

 

Kuti Zoltán 9.B
Zab József 9.B

Nagyatádi Med Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.

   

Nagyatádi Természet és Állatvédő Egyesület

Állatok gondozása

 

Nagy Levente 10.H
Belányi Katinka Erzsébet 10.A
Fekete Viktor 10.H
Steiner Tamás 10.H
Trixler Erika 9.C
Lutor Péter 9.A
Borbás Melitta 9.C

Lábodi SEFAG Erdészet

Erdőgondozás

 

SEFAG Erdészeti és Faipari Zrt.(Kaposvár)

   

Erdészeti Erdei Iskola és Oktatóközpont (Somogyszob)

   

Parkprojekt (Tóth Ágnes)

  • Széchenyi Park feltérképezése
  • tájékoztató táblák készítése
  • QR-kód készítése

 

10 fő

Katasztrófavédelmi terület – Kozma Marianna

Nagyatádi Katasztrófavédelmi Kirendeltség

  • Bepillantás a tűzoltók munkájába

  • Karbantartási feladatok

  • Adminisztrációs feladatok

  • Versenyeken és egyéb rendezvényeken hostess munka, írnokoskodás

20 fő (10-10 fő két különböző napon)

 

Dergecz Kornél 12.B
Varga Márk 12.B
Bocskai László Levente 12.B

Ács-Kocsis Bence Tibor 9.A

Stoff Ronald 9.A

Ács-Kocsis Bence Tibor 9.A

Haracsi Barna 9.A

Barzsó Dominik 9.A

Orsós József Dávid 9.A

Kincs Dominik Simon 10.B

Vojkovics Tamás Mátyás 10.B

Bódis Zoltán 10.B

Pápai Attila Márk 10.B

Barcsi Katasztrófavédelmi Kirendeltség

 

Óvodás korú, sajátos nevelési igényű gyermekekkel, közös sport- és szabadidős területen folytatható tevékenységi terület – Siklerné Bárány Henriett

Nagyatádi Óvodák

  • Óvodai környezet gondozása

  • Óvodai tevékenységekhez kiegészítő, szemléltető eszközök, játékok készítése

  • Segítés a gyerekek gondozási feladataiban

  • Besegítés az irodai adminisztrációs munkába

13 fő (1 fős csoportok)

 

Tamás Lia Dorina 9.B
Zsiga Viktória 9.B
Horváth Szimonetta Dorina 9.B
Nagy Barbara 9.H
Kuti Vanessza 9.A
Rácz Zoé Fanni 9.A
Mátyás Letícia 9.A
Rácz Sára 9.A
Káplár Nikolett 9.A
Péntek Izabella 9.C
Zsován Dorina 9.A
Farkas Vivien 9.A
Filó Fanni Dzsenifer 9.A
Solymos Alexandra 9.C
Ruszkovics Gréta Laura 9.A
Vámosi Zsófia 9.A
Fábián Antónia 9.C
Horvát Mónika 9.A
Bódis Noel 10.B
Milánkovics Márk 10.B
Szabó Csaba 10.B
Csorbics Martin 10.B
Paksicza Róbert 10.B
Szakács Kristóf 10.B
Farkas Tamás 10.B
Kanyar Boglárka 9.H
Borovics Bernadett 10.C
Hováth Kitti 9.B



Berzencei Óvoda

6 fő

Kollár Luca Anna 9.A

 

Bélavári Óvoda

3 fő

Varga Gréta 9.C

Lovász Mária 9.A

Kovács Patrik 10.C

 

Somogyudvarhelyi Óvoda

 

Káplár Laura Kinga 9.B
Mónnus Milán 9.C
Ginter Dominik 9.H

Sávolyi Óvoda

 

Bolhói Óvoda

 Naszvadi Kornél 9.B

Pinterics Réka 9.C

Giber Boglárka 10.C

Kruppai Veronika 10.C

Kadarkúti Gyermekkert Óvoda

 

Barcs Város Óvodája és Bölcsődéje

Zadravecz Brigitta 9.C

Colic Martin 9.B

Iharosi Kerekerdő Óvoda

 

Görgetegi Napköziotthonos Óvoda

 

Taranyi Mesevár Óvoda

 

Somogyjádi Mikrotérségi Mesevár Óvoda Merenyei Tagóvodája

 

Belegi Pitypang Óvoda

 Czeglédi Franciska 9.A

Segesdi Tündérkert Óvoda

 Pénzár Bianka Dalma 9.B

Csokonyavisontai Óvoda

Gibicsár Bonita 9.C
Horváth Patrícia 9.B
Horváth Tamara 9.C

Darányi Óvoda

 

Csurgói Városi Iskolák és Óvodák

 Tamás Kristóf Gergő 9.C

Marcali Óvoda Központ

 

Szentai Arany János Nevelési és Művelődési Intézmény

 

Kisbajomi Gyöngyszem Napköziotthonos Óvoda

 

Somogysádi Mikrotérségi Mesevár Óvoda Mernyei Tagovódájának Telephelyhe

 

Drávamenti Óvodák Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat

 

 

Made with BreezingForms for Joomla!® by Crosstec